Pasivní dozimetry

Radiační a dozimetrické systémy

PASIVNÍ DOZIMETRY

Radiační a dozimetrické systémy

Pasivní dozimetr DIS-1 - měření radiace

DIS-1

DIS-1 je dozimetr s přímým ukládáním iontů nabízející alternativu k TLD nebo filmovým dozimetrům. Pracuje na bázi ionizační komůrky, a proto s plochou energetickou odezvou. Je schopen pracovat v pulsních polích a při vysokých dávkových příkonech. Dozimetr DIS-1 je ideálním prvkem pro širokou paletu aplikací v radiační dozimetrii.

Pasivní dozimetr EDIS-1 - měření radiace

EDIS-1

EDIS-1 je dozimetr s přímým ukládáním iontů pro měření v životním prostředí nabízející alternativu k TLD nebo filmovým dozimetrům. Radiologický rozsah EDIS-1 pokrývá bez jakýchkoliv kompromisů celou škálu energií fotonů  H*(10).  Je schopen pracovat v pulsních polích a při vysokých dávkových příkonech. Dozimetr EDIS-1 je ideálním prvkem pro širokou paletu aplikací v radiační dozimetrii.

Pasivní dozimetr TLD Dozimetr - měření radiace

TLD Dozimetr

Provedení TLD dozimetru RADOS dovoluje měnit materiály a tloušťku filtru a TL-materiály samotné. Tato možnost vyhoví potřebám různých aplikací a také nabízí možnost snadného zavedení nových TL-materiálů. Standardní karta TLD dozimetrů sestává z kódované karty umístěné v držáku karty (buď bez nebo s filtrem) a je umístěna uvnitř pouzdra dozimetru.

Pasivní dozimetr MBD-2 - měření radiace

MBD-2

Dozimetr MBD-2 je samostatně měřícím prvkem pracujícím v reálném čase, který nevyžaduje pro provoz zásah uživatele. Měří a zaznamenává dávku gama a neutronů. Dozimetr MBD-2 je založen na patentované DIS technologii Mirion Technologies.

Potřebujete pomoci s výběrem vhodného pasivního dozimetru? Neváhejte nás kontaktovat.

Zaujaly vás naše produkty?

RDsys logo
Adresa RDsys

Hlinecká 675
Týn nad Vltavou
Czech Republic
375 01

Telefon RDsys

Telefon: +420 385 732 898
Fax: +420 385 732 898
Mobil: +420 602 709 956

Copyright © 2020 RDsys. Všechna práva vyhrazena.