PŘENOSNÉ OPERATIVNÍ
MĚŘIČE DÁVKOVÉHO PŘÍKONU

Radiační a dozimetrické systémy

PŘENOSNÉ OPERATIVNÍ MĚŘIČE DÁVKOVÉHO PŘÍKONU

Radiační a dozimetrické systémy

Přenosný operativní měřič dávkového příkonu PDS GO

PDS-GO

Citlivý osobní detektor gama radiace. Detektorem je CsI krystal s křemíkovým fotonásobičem. Díky tomu je jeho odezva velmi rychlá i na změny na úrovni přirozeného pozadí.

Přenosný operativní měřič dávkového příkonu RAM-GAM

RAM GAM-1

RAM GAM-1 je přenosný, lehký a kompaktní měřič dávkového příkonu s energeticky kompenzovanou GM-trubicí a měřícím rozsahem do 40 mSv/h. Překročení nastaveného prahu alarmu jak pro dávkový příkon, tak dávku je signalizováno opticky a akusticky. Napájení z 9 V baterie nebo síťového adaptéru.

Přenosný operativní měřič dávkového příkonu RA-GAM 1C

RAM GAM-1C

RAM GAM-1C je přenosný, lehký a kompaktní měřič dávkového příkonu s energeticky kompenzovanou GM-trubicí a měřícím rozsahem do 100 mSv/h.  Překročení nastaveného prahu alarmu jak pro dávkový příkon, tak dávku je signalizováno opticky a akusticky. Napájení ze 2 alkalických AA baterií 1,5 V.

Přenosný operativní měřič dávkového příkonu RDS-30

RDS-30

RDS-30 je operativní, lehký a kompaktní měřič dávkového příkonu s energeticky kompenzovanou GM-trubicí a měřícím rozsahem do 100 mSv/h.  Překročení nastaveného prahu alarmu jak pro dávkový příkon, tak dávku je signalizováno opticky a akusticky. Napájení ze 2 alkalických AA baterií 1,5 V s životností až 2000 hodin za normálních podmínek provozu.

Přenosný operativní měřič dávkového příkonu RDS-31

RDS-31

RDS-31 je sofistikovaný, víceúčelový, lehký a kompaktní měřič dávkového příkonu s energeticky kompenzovanou GM-trubicí a měřícím rozsahem do 100 mSv/h.  Umožňuje připojení GMP externích sond beta nebo gama. Napájení ze 2 alkalických AA baterií 1,5 V.

Přenosný operativní měřič dávkového příkonu RDS-31

RDS-32

Operativní měřiče RDS-32 jsou malé ruční přístroje na baterie určené pro průzkum radiace. Díky svým všestranným funkcím a odolnosti je vhodný pro širokou škálu aplikací v civilní obraně, průmyslovém použití, jaderných elektrárnách, laboratořích atd. 

Přenosný operativní měřič dávkového příkonu RAM-GENE

RAM GENE-1

RAM GENE-1 je operativní, lehký a kompaktní měřič dávkového příkonu gama v mSv/h s možností jednoduchého přepnutí pouhým sejmutím krytky detektoru na detekci nízkých úrovní povrchové kontaminace alfa, beta a gama v jednotkách CPS nebo CPM. Napájení z 9 V baterie nebo síťového adaptéru.

Přenosný operativní měřič dávkového příkonu TELEPOLE

TELEPOLE II

Telepole II je sestava měřiče dávkového příkonu s teleskopickou tyčí o délce až 4 m a vyměnitelných externích sond. Měřící rozsah měřiče s vnitřním detektorem je 0,1 µSv/h až 15 mSv/h, s externí sondou WR  od 0,1 µSv/h do 10 Sv/h. Napájení ze 4 alkalických AA baterií 1,5 V.

Přenosný operativní měřič dávkového příkonu RAM ION

RAM-ION

RAM-ION je kompaktní, lehký a jednoduše použitelný přenosný měřič radiace s ventilovanou ionizační komorou a měřícím rozsahem od  1 µSv/h do 100 mSv/h a s velmi nízkou energetickou závislosti. Napájení ze 2 alkalických baterií typu C.

Potřebujete pomoci s výběrem vhodného produktu? Neváhejte nás kontaktovat.

Zaujaly vás naše produkty?

RDsys logo
Adresa RDsys

Hlinecká 675
Týn nad Vltavou
Czech Republic
375 01

Telefon RDsys

Telefon: +420 385 732 898
Fax: +420 385 732 898
Mobil: +420 602 709 956

Copyright © 2020 RDsys. Všechna práva vyhrazena.