Přenosné operativní měřiče dávkového příkonu

PDS GO

Měřič PDS GO je lehký, malý a vysoce citlivý osobní detektor gama radiace. Je osazen nejmodernějšími komponentami včetně aplikované technologie křemíkového fotonásobiče jako detektoru. Měřič PDG GO je vhodný všude tam, kde je žádána velmi rychlá odezva už při změnách na úrovni přirozeného pozadí.

RAM GENE-1

Měřič RAM GENE-1 je určen pro měření dávkového příkonu gama v mSv/h s možností jednoduchého přepnutí pouhým sejmutím krytky detektoru na detekci nízkých úrovní povrchové kontaminace alfa, beta a gama v jednotkách CPS nebo CPM.

RAM GAM-1

Měřič RAM GAM-1 je moderní, přenosný a citlivý přístroj vhodný pro použití na JE, v centrech jaderného výzkumu, při transportu jaderných materiálů, v nukleární medicíně, radiochemii, radiografii a v centrech zdravotní fyziky.

Telepole II

Teleskopická tyč o délce až 4 m v roztaženém stavu a se snadno zaměnitelnými externími sondami. Měřící rozsah měřiče Telepole II s vnitřním detektorem je 0,1 µSv/h až 15 mSv/h, s externí sondou WR od 0,1 µSv/h do 10 Sv/h. Externí sonda je také osazena LED diodou, která osvěcuje a zaměřuje plochu, která má být zkoumána.